Organizace v MŠ

Školní rok 2018/19 začíná 1. 9. 2018 a končí 31. 8. 2019.

V naší mateřské škole jsou v provozu čtyři třídy:

1 třída: Broučci - ve třídě se vzdělává 13 dětí ve věku 3 - 4 let. S dětmi pracuje učitelka Bc. Vlaďka Ondruchová.
Ve třídě Broučků je provoz do 12.00 hodin. Děti se po obědě dělí na 3 skupiny. Na odpočinek, odpolední hry a činnosti přecházejí do ložnice a třídy: Sluníčka, Ptáčata a Včeličky (dle seznamu vyvěšeného na nástěnce).
Malí Broučci si tak postupně odpoledne zvykají na prostředí třídy s většími dětmi, kterou budou příští rok navštěvovat.

2. třída: Ptáčata - ve třídě se vzdělává 23 dětí ve věku 4 - 6 let. S dětmi pracují učitelky Bc. Soňa Holubová a Helena Juričáková.

3. třída: Sluníčka - ve třídě se vzdělává 24 dětí ve věku 4 - 6 let. S dětmi pracuje vedoucí učitelka Eva Sedláčková a Jana Kamasová.

4. třída: Včeličky - ve třídě se vzdělává 15 dětí ve věku 4 - 6 let. S dětmi pracuje ředitelka MŠ Soňa Nevrlová a Lenka Biskupová.

Společně s pedagogickými zaměstnanci o děti pečuje paní školnice Andrea Mikulenková, paní kuchařka Anna Glogarová, provozní zaměstnanci Kateřina Hyplová, Lenka Palacká a vedoucí školní jídelny Jarmila Podešvová.